آزمایشگاه فوق تخصصی امیرآباد

آزمایشگاه فوق تخصصی پاتوبیولوژی و ویروس شناسی امیرآباد

خوش آمدید به  

ما به هر چیزی که شما می خواهید اهمیت می دهیم

درباره امیرآباد

آزمايشگاه ويروس شناسي امیرآباد تنها مرکز فوق تخصصی ویروس شناسی در ایران مي باشد که تست های تخصصی کلاسیک و نیز مدرن ویروس شناسی را به طور دقیق و علمی با استفاده از دستگاه های روز دنیا و توسط کادر مجرب و کاملا حرفه ای که فارغ التحصیل و متخصص رشته ویروس شناسی هستند انجام می دهد.

به دليل اهميت عفونت ها و بیماری هاي ويروسي آزمايشگاه فوق تخصصی ویروس شناسی امیرآباد، توسط متخصصین و فارغ التحصیلان رشته ویروس شناسی پزشکی راه اندازي گرديد تا به صورت حرفه ای و هدفمند در زمینه ویروس شناسی کارهای تشخیصی و تحقيقاتي انجام دهد. این آزمایشگاه بصورت تخصصی در زمینه تشخيص و کنترل دقیق و سریع بيماري هاي ويروسي فعالیت نموده و همچنین به مطالعه، تحقيق و توسعه در زمینه واکسن ها و داروهای ویروسی می پردازد. علاوه بر این آزمايشگاه فوق تخصصی ویروس شناسی امیرآباد به عنوان آزمایشگاه مجاز سازمان غذا و دارو در کنترل و ارزیابی ملزومات و تجهیزات پزشکی فعالیت می نماید.

چرا ما را انتخاب می کنید

۱-آیا نتیجه آزمایشات را از طریق سایت آزمایشگاه میتوان دریافت کرد؟

بله،به محض آماده شدن نتایج آزمایشات، جواب آزمایش در سایت آزمایشگاه تخصصی امیرآباد نیز قرار خواهد گرفت.

2-آیا درخواست آزمایش بدون درخواست پزشک امکانپذیر میباشد؟

بله به سادگی هر چه تمام تر در وبسایت آزمایشگاه فوق تخصصی امیرآباد درخواست آزمایش بدهید.

3-آزمایشگاه امیرآباد چه آزمایشاتی را انجام میدهد ؟

جهت مشاهده آزمایشات قابل انجام در آزمایشگاه فوق تخصصی امیرآباد به قسمت آزمایشات مراجعه فرمایید.

4-مدت زمان جوابدهی آزمایش کووید -۱۹ چقدر است؟

در آزمایشگاه فوق تخصصی امیرآباد آزمایش کووید– 19 به دو روش (PCR – ELISA) انجام می­گردد. مدت زمان جوابدهی آزمایش مولکولی کووید-19(PCR) در صورت عدم نیاز به تکرار آزمایش در 24 ساعت کاری آماده ارائه می­باشد. مدت زمان جوابدهی آزمایش سرولوژی کووید-19 به روش ELISA جوابدهی 48 ساعت کاری می­باشد.

5-زمان آماده شـدن جـواب آزمایشات چه مقدار است؟

آزمایشگاه فوق تخصصی امیرآباد با حساسیت و دقت بالا سعی در جوابدهی سریع و به موقع آزمایشات جهت خدمت رسانی به مراجعین گرامی را دارد. شایان ذکر است بر اساس نوع و روش انجام آزمایشات زمان جوابدهی نیز متغیر می­باشد. زمان جوابدهی در قبض پذیرش مراجعین قید می­شود.

6-آیا آزمایشگاه فوق تخصصی امیرآباد آزمایش در منزل را نیز انجام می دهد؟

بله شما میتوانید از قسمت منو آزمایشگاه را انتخاب و به راحتی آزمایش خود را توسط آزمایشگاه فوق تخصصی امیرآباد انجام دهید.همین الان ثبت نام کن و جواب آزمایش رو آنلاین بگیر

آزمایش جدید

موقعیت های آزمایشگاه